GKV loppersum westeremden

Gereformeerde kerk vrijgemaakt van Loppersum Westeremden en omstreken

Adres/contactgegevens

 

GKV Loppersum                                  Dominee-286
Tuinbouwstraat 3,
9919 HH, Loppersum

Telefoon: 0596-573136  

Route

 

Koster: Rense Haveman: koster@loppersum.gkv.nl 

Scriba/kerkelijk bureau:  scriba@loppersum.gkv.nl

Preekvoorziener: Piet vd Molen: preekvoorziening@loppersum.gkv.nl

Commissie van Beheer: Karin Steenhuis Geertsema: beheer@loppersum.gkv.nl

Evangelisatiecommissie:  evangelisatie@loppersum.gkv.nl

Diaconie: Dick Sander: diaconiegkvlopwest@gmail.com

Kerkblad: Korine Sander: kerkblad@loppersum.gkv.nl

Beamteam: Lammert Kwant: beamteam.loppersum@gmail.com

Beheer Website:  beheer@gkvloppersum.nl

Boekhouder: Peter Norg : boekhouder@loppersum.gkv.nl

Kerkenraad: Postbus 42, 9919ZG, Loppersum

ANBI
Onze kerk staat geregistreerd onder de categorie instellingen waaraan giften kunnen worden gedaan die in mindering kunnen worden gebracht van uw persoonlijke inkomen. Of, zoals meestal gezegd wordt: “de giften aan de kerk kan je aftrekken van de belasting”. Hieronder staat een link naar een document waar alles over de financiën van de kerk staat vermeld die volgens de richtlijnen openbaar moeten zijn om in aanmerking te komen voor een ANBI status.

 

 

 

ANBI gegevens GKV Loppersum-Westeremden

 

 

 

Praktische informatie over onze ANBI registratie:

 

Gereformeerde Kerk ( vrijgemaakt) te Loppersum-Westeremden

 

RSIN/Fiscaalnummer: 8242.63.108

 

 


Agenda

Er zijn geen agendapunten
Meer agenda items bekijken

Nieuws

Meer nieuws items bekijken

Online meeluisteren?

U kunt live met onze diensten mee luisteren of vorige diensten terug luisteren
Lees meer

achtergrond afbeelding